Preskocit navigáciu



VYHLADÁVANIE

Kalendár udalostí

Predchádzajúci mesiac Nasledujúci mesiac
Apríl 2021
Po Ut St Št Pi So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  


Vyhlásenie o prístupnosti

Veliaci poddôstojník


nrtm. Maroš FRAŇO

Veliaci poddôstojník nrtm. Maroš FRAŇONarodil sa 13. júna 1974 v Trenčíne.

Vzdelanie:  
  • 01.09.1988 - 14.07.1992   absolvent Vojenskej odbornej školy, 
  • 03.03.2003 - 27.06.2003   vyslaný do Intenzívneho kurzu anglického jazyka STANAG – 1 v Trenčíne,
  • 28.01.2008 - 30.05.2008   vyslaný do Intenzívneho kurzu anglického jazyka STANAG – 2 v Trenčíne.

Vykonávané funkcie:

  • 15.07.1992 - 31.07.1993 veliteľ hospodárskeho družstva Vojenské veliteľstvo VÝCHOD,
  • 01.08.1993 - 04.12.1994 misia UNPROFOR územie bývalej Juhoslávie,
  • 01.01.1995 - 30.09.1995 veliteľ družstva, 3. Prevádzkový pluk GŠ ASR,
  • 01.10.1995 - 30.09.2000 veliteľ družstva, 5. Prevádzkový pluk GŠ ASR,
  • 01.10.2000 - 31.03.2002 veliteľ družstva, Prevádzkový prápor Veliteľstva PS ASR Trenčín,
  • 01.04.2002 - 30.12.2003 veliteľ čaty, Prevádzkový prápor Veliteľstva PS ASR Trenčín,
  • 31.12.2003 - 31.07.2008 starší pomocník operačného oddelenia Práporu zabezpečenia velenia PS Trenčín,
  • 01.08.2008 - 31.10.2011 starší pomocník Úradu vojenského predstaviteľa pri Vojenskom výbore NATO, Vojenské zastúpenie v rámci Stálej delegácie SR pri NATO, Brusel Belgicko,
  • 01.11.2011 - 31.05.2015 veliaci poddôstojník zásobovacej čaty Roty podpory velenia Prápor podpory velenia PS Trenčín,
  • 01.06.2015 - 31.07.2015 vedúci starší pomocník Zdravotníckej služby Veliteľstva pozemných síl Trenčín,
  • 01.08.2015 - veliaci poddôstojník Práporu podpory velenia PS Trenčín.

Jazyková pripravenosť:

  • anglický jazyk - STANAG 2

nrtm. Maroš FRAŇO je ženatý, otec dvoch detí.

Skočiť na menu


Share